TAOISTICKÁ ASTROLOGIE

TAOISTICKÁ ASTROLOGIE

= 4 PILÍŘE ENERGIÍ OSUDU A ŠŤASTNÉ PILÍŘE

 

Taoistická astrologie je jedním z osmi paprsků Tradiční čínské medicíny. Nejedná o věštění nebo předpovídání budoucnosti, nýbrž o rozbor energetického potenciálu, který má každý z nás k dispozici.

Vychází ze solárního kalendáře, z teorie jinu a yangu, ze systému 5 elementů (Pentagram), 12 čínských zvířat, numerologie a astrologie.

Nejcennějším výstupem celého astrologického rozboru – tedy 4 Pilířů i Šťastných pilířů – je tzv. Šťastný prvek, který energeticky harmonizuje člověka a pomáhá mu jak po stránce zdravotní, tak v jednotlivých oblastech života, které jsou oslabené.

Z rozboru dostáváme tyto informace :

  • Vlastní prvek = charakter osobní energie
  • Procentuální zastoupení a kvalita jednotlivých prvků – z nich vyplývá, kde je energetická podpora a kde naopak oslabení (např. na které orgány má být člověk zvlášť opatrný, jakým způsobem je posilovat apod.)
  • Na jejich základě lze určit tzv. Šťastný prvek, jímž lze nerovnováhu harmonizovat (doporučení vhodné stravy, cvičení, aktivit apod.)
  • Zvířata roku, měsíce, dne a hodiny narození, jejich funkce, charakter a propojení v jednotlivých pilířích – ovlivňují vnitřní svět a vnější projev
  • Talenty, možnosti, příležitosti
  • Podpora a kvalita jednotlivých oblastí života – rodina a děti, zodpovědnost, kariéra, bohatství, ocenění a sebehodnocení, užití moci, organizace a řízení, zdroje a zázemí, partneři,…

 

Šťastné pilíře zkoumají a vyhodnocují průběh času – průběh lidského života. Vychází z taoistického kalendáře a rozdělují lidský život do desetiletých etap – pilířů. V těchto etapách se vyhodnocují období harmonie a zátěží, období vhodné pro studium, založení rodiny, kariéru, početí, možnost setkání s partnerem. Mimo jiné jsou zde vidět tzv. Speciální hvězdy, jako prosperita, meč – karma, romantika, energie změn…

Ke zpracování 4 Pilířů energií osudu a Šťastných pilířů je třeba znát místo a datum narození včetně hodiny. V Taoistické kosmologii a tradiční čínské medicíně je pro osobnostní a zdravotní rozbor nejkratší časová jednotka dvouhodina. Je to rytmus kosmického dechu a našich meridiánů – biologické hodiny orgánů. Proto hodina narození nemusí být na minutu přesná. Rozbor lze udělat i v případě, že hodinu narození neznáte, vypovídací schopnost se tím ale mírně snižuje.

 

Písemné zpracování 4Pilířů a Šťastných pilířů včetně doporučení k harmonizaci je možno zaslat na e-mail nebo převzít vytištěné osobně po domluvě v kanceláři nebo na recepci na Kvítkové 4703, Zlín

 

Cena za písemné zpracování                   1000 Kč

(v případě zaslání e-mailem – po připsání platby na účet, při osobním převzetí možno platit hotově při převzetí)

 

Dobu nutnou pro vypracování upřesňuji při objednávce – závisí na momentálním počtu objednávek, ale zpravidla nepřesahuje 1 týden.

 

V případě zájmu je možno poskytnout k rozboru i osobní konzultaci.

Cena               400 Kč/hod (účtováno po 15min – tedy např. 200Kč/30min)